Wesele w Folwarku Łękuk – Kasia i Damian

Kasię i Damiana poznałem na weselu Ich przyjaciół, chyba 2 lata temu. Siedzieliśmy przy stole na przeciw siebie. Trochę nie pamiętam, czy wtedy dużo rozmawialiśmy, ale na pewno nie byłem zbyt dobrym kompanem do zabawy i świętowania 🙂 Jednak to wystarczyło i pojawiłem się z aparatem też u Nich.

Teraz już wiem, że Kasia i Damian poznali się kiedyś na Festiwalu Rockowym w Węgorzewie, że w duszy gra im podobna i dobra muzyka. Wiem też, że Kasia jest fotografem, tym bardziej jestem dumny, że mogłem być z Nimi i że akurat mi zaufali. Dużo rozmawialiśmy o fotografii, o naszej pracy, chyba tak naprawdę o wszystkim co jest ważne.

Wiem też, że są super dobraną, kochającą się parą. Są też fantastycznymi ludźmi, którzy mają wokół siebie mnóstwo przyjaciół.  Czas spędzony z nimi na weselu, na sesji plenerowej był wyjątkowy. Cieszę się, że mam tak niesamowita pracę i mogliśmy być razem.

Przyjęcie ślubne odbyło się  w pięknym, mazurskim Folwarku Łękuk. Polecam odwiedzić to miejsce położone na dzikich Mazurach, w Puszczy Boreckiej. Niesamowity, rustykalny klimat, cisza i spokój.

Mam też swoją pamiątkę z tego dnia. Coś, co Kasia i Damian zrobili specjalnie dla mnie. Oj, chyba trochę się wzruszyłem jak to dostałem, ale naprawdę się nie spodziewałem – dziękuję!

 

A o to mój prezent – stoi na biurku 🙂 Przypomina mi o tym, że fotografia jest niezwykle ważna, nie tylko w moim życiu. Wywołujmy zdjęcia, nabierają one wtedy niesamowitej mocy!