Plenerowy Ślub nad jeziorem – Ognisty Ptak

Tym razem miałem okazję fotografować piękny, polsko-angielski plenerowy ślub w samym sercu niesamowitych Mazur. Między Giżyckiem, a Węgorzewem znajduje się „Ognisty Ptak”. Unikalne, urocze miejsce nad samym brzegiem jeziora, wręcz idealne na taką ceremonię.

Agata i Ricky właśnie tu postanowili zorganizować swój dzień. W kwietniu, kiedy pogoda potrafi płatać niesamowite figle.

Teraz uśmiecham się myśląc o tym, ale był to chyba jeden, jak nie jedyny ciepły dzień w drugiej połowie tego miesiąca. Przyznam też, że trzymałem za to mocno kciuki. Kilka ślubów plenerowych, na których miałem okazję być, wyglądało troszkę inaczej właśnie przez pogodę. Tym bardziej cieszę się, że wszystko się udało, a słońce, które pięknie świeciło tego popołudnia, pozwoliło nam zrobić kilka unikalnych fotografii ślubnych.

Mnóstwo emocji, miłości i atmosfera pełnego luzu stworzyły niezapomniany klimat. Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale „życzę sobie” więcej takich uroczystości do fotografowania i takich Par jak Agata i Ricky 🙂

Wielkie podziękowania ekipie z 77video, z którymi dobrze spędza się czas i dzięki którym jest tu kilka kadrów z wysokości większej niż 182cm 😉

Miejsce uroczystości i przyjęcia: Ognisty Ptak

Suknia ślubna: Mia Lavi

Garnitur ślubny: Wilvorst

Zapraszam do oglądania.