INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE (FOTOGRAFIA ŚLUBNA - ZDJĘCIA ŚLUBNE - WORKFLOW )

Zajmuję się fotografią od kilku lat. Na tyle dobrze, że jest to moje podstawowe i jedyne zajęcie. Jeśli fotografia jest dla Ciebie ważna, poszukujesz swojej drogi, chcesz wejść na rynek, masz obawy, pytania, wątpliwości - zapraszam. Spotkam się z Tobą, omówimy dokładnie to, co Cię interesuje. Pomogę w podjęciu dobrych kroków, postaram się podpowiedzieć, wyeliminować błędy i niepotrzebne opcje.Ja też jakiś czas temu byłem w tym miejscu. Sam uczyłem się fotografii, popełniając przy tym masę błędów. Robiłem rzeczy, które zajmowały mi wiele czasu, a nie przynosiły oczekiwanych efektów. Dziś wiem, że można było tego uniknąć. Mam większe doświadczenie i odpowiednią wiedzę, którą mogę się podzielić. Ja też ciągle inwestuję w swój rozwój. Byłem i bywam na wielu warsztatach fotograficznych. Odwiedzam najlepszych polskich i zagranicznych fotografów. Uważam, że tylko w taki sposób można coś osiągnąć i nie zostać w tyle.Proponuję Ci indywidualne warsztaty fotograficzne, które podzieliłem na 2 bloki.

1. FOTOGRAFIA ŚLUBNA A-Z (ok. 4-5h)

- Podstawy fotografii (kadr, obróbka) - jak widzieć dobrze
- Jak zacząć w fotografii ślubnej, na co zwrócić uwagę, o czym pamiętać
- Rozmowa z Parą Młodą – Powiem Ci jak rozmawiam z Parą Młodą, o czym opowiadam, o co pytam i co jest istotne.
- Oferta/Umowa - Przeanalizuję z Tobą swoją ofertę i wyjaśnię, dlaczego ten model sprawdza się w moim przypadku. Wyjaśnię, jak stworzyć umowę i pokażę co powinno się w niej zawierać.
- Powiem jak wszystko zoptymalizować, jak skrócić swój czas pracy, jakich narzędzi używać.
- Na podstawie zdjęć, powiem Ci czym charakteryzuje się reportaż ślubny, jak odpowiednio stworzyć historię i pokazać ją odbiorcy.

2. TECHNIKA FOTOGRAFOWANIA, USTAWIENIA, OBRÓBKA (Programy i optymalizacja - Lightroom, PS, Presety, ASE) 4-5h

- Wspomnę o technice fotografowania, świadomości kadru i wykorzystania jego potencjału w procesie postprodukcji
- Powiem jakie mam ustawienia i jak pomaga mi to w pracy i późniejszej obróbce.
- Powiem jakich programów używam, jak osiągam efekty widoczne na moich zdjęciach. Omówię dokładne wywołanie - od surowego RAW do gotowego .jpg
- Pokażę jak wygląda selekcja, na co zwracam uwagę przy wyborze danej fotografii i na jakiej podstawie dokonuję analizy zrobionego zdjęcia.
- Na podstawie kilkunastu zdjęć, zaprezentuję jak obrabiam zdjęcia, jakie parametry są istotne a jakie mniej. Jak ułatwić sobie pracę wykorzystując znajomość programów.

ZDJĘCIA ŚLUBNE

PRZED

PO

Jeśli uznasz, że warto się ze mną spotkać - napisz. Ustalimy termin, zaparzymy dzbanek kawy i zaczniemy rozmawiać o fotografii.

kontakt@pawelszmit.pl


Moje publikacje